ЛІКУВАННЯ У САНАТОРІЮ "СИНЯК"


Музей милиць залишених пацієнтами після лікування у Синяку.

Головним лікувальним фактором курорту є Синяцька сірководнева вода, синюватий відтінок якої і обумовлює назву санаторію "Синяк". За хімічним складом вода слабо сульфідна, мало мінералізована, сульфатна, натрієво-кальцієво-магнієва, слабо лужна. Перший хімічний аналіз сульфідних мінеральних вод Синяцького родовища зроблено доктором медицини, членом-кореспондентом Петербурзької медико-хімічної академії А. Черським у 1823 році. Незалежно від нього, в цьому ж році, аналогічний аналіз проведено мукачівським фармацевтом Готстагом.

Використання мінеральної води "Синяк" в санаторно-курортному лікуванні починається з 1832 року, коли за розпорядженням адміністрації графського маєтку була побудована примітивна "купіль", а для обслуговування пацієнтів, які приїжджали сюди.

Існуючий світовий досвід питного лікування свідчить про ефективність використання таких вод при хронічних професійних отруєннях важкими металами. З цією метою найбільш широко використовуються слабо сульфідні води з 10-40 мг. / Л. Сірководневий іон утворює нерозчинний комплекс з іонами важких металів (свинець, ртуть, кадмій, кобальт, нікель, мідь, олово, цинк) і солі цих металів можуть у значній мірі послабляти їх токсичну дію, що сприяє виведенню їх з організму. Дослідження стверджують, що слабо сульфідні води, до яких відносяться і синяцькі, мають дію подібну до антиоксидантів при ураженні печінки.

З метою забезпечення повноцінного лікування збудований у швейцарському стилі терапевтичний комплекс, який створює умови для якісного і, в той же час, гнучкого графіку прийому хворих. Він обладнаний сучасною медичною апаратурою, лабораторною технікою. Чарівна природа Карпат. Чудодійні мінеральні води, уважний кваліфікований персонал санаторію, створюють умови і повертають здоров'я людині. Термін лікування від 12 до 24 днів.


Лікувальний корпус санаторію Синяк.

ЛІКУВАЛЬНИЙ КОРПУС МІСТИТЬ:

Існуючий світовий досвід питного лікування свідчить про ефективність використання таких вод при хронічних професійних отруєннях важкими металами. З цією метою найбільш широко використовуються слабо сульфідні води з 10-40 мг\л. Сірководневий іон утворює нерозчинний комплекс з іонами важких металів (свинець, ртуть, кадмій, кобальт, сурма, нікель, мідь, олово, цинк) і солі цих металів можуть у значній мірі послабляти їх токсичну дію, що сприяє виведенню їх з організму. Дослідження стверджують, що слабо сульфідні води, до яких відносяться і синяцькі, мають дію подібну до антиоксидантів при ураженні печінки.

Як відомо, хронічне професійне отруєння важкими металами в основному обумовлено токсичною дією на ферментні системи і виявляється гіпохромною анемією, а також ураженням різних органів і систем організму, зокрема печінки.

Синяцькі мінеральні води мають діуретичний, холеретичний ефект, терапевтична дія обумовлена наявністю не тільки сульфідів, вільної сірки, але і тіосульфатів, що має значення в лікуванні імунокомплексної патології.

При прийомі синяцьких сірководневих ванн посилюється кровообіг в шкірному покриві і глибоких тканинах, у судинах серця і кінцівках, поліпшується насосна функція серця, сповільнюються серцеві скорочення, знімаються спазми судин і знижується артеріальний тиск. Сірководень при надходженні в кров через шкіру і дихальні шляхи збільшує вміст сульфгідрильних і дисульфітних груп і активізує глютадіон, що активізує ферментні системи, підвищує енергетичний ресурс кліток і тканин, підсилює регенеративні процеси, нормалізує процеси збудження і гальмування у центральній нервовій системі.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ:

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ:

ПИТНИЙ ПРИЙОМ МІНЕРАЛЬНОЇ ВОДИ ПОКАЗАНИЙ ПРИ:

Сірководнева мінеральна вода використовується також у вигляді інгаляцій, кишкових та вагінальних зрошень, промивання носових ходів і додаткових пазух, а також для зрошень ясен.

ТЕРМІНИ ЛІКУВАННЯ:

Лікувальний курс розрахований на 24,18 та 12 днів

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ БАЛЬНЕОЛОГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ:

Перелік методів лікування та діагностики , що входятьу вартість путівки: загальні мінеральні (сірководневі) ванни  або штучні ванни (хвойні , хвойно - перлинні, перлинні ванни), озокеритолікування, підводна вертикальна витяжка хребта, суглобів,  сухе витягування хребта,  лікувальні душі (душ Шарко або циркулярний душ, висхідний душ ), апаратна фізіотерапія, інгаляції, лікувальна фізкультура, механотерапія, масаж, психотерапія, дієтотерапія, кліматолікування, внутрішній прийом мінеральної сірководневої води, невідкладна медична допомога,електрокардіографія.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівок: сауна (традиційна та інфрачервона), перлинні ванни, підводний душ-масаж, кишкові зрошення, мікроклізми, грязеві тампони, вагінальні зрошення, лазерний душ - масаж, надсудинна лазеротерапія, плавальний басейн, фітопаротерапія, аерокріотерапія, фітотерапія;кисневий коктейль,  пневмовібромасаж стоп, клінічний та біохімічний аналіз крові, рентгенографія, реовазографія, діагностика по Накатані




Останнє оновлення на П'ятниця, січня 7 2018, 11:38