"Сонячна Долина"

Санаторій з новітньою лікувально-діагностичною базою

Локалізація: Курорт ПОЛЯНА.
санаторії: "Сонячне Закарпаття","Сонячна долина".

Профіль спеціалізація: Захворювання шлунково-кишкового тракту у стадії ремісії, обміну речовин, неврологія, кардіологія та захворювання опірно-рухової ситеми

Природний середник: мінеральна вода: "Поляна квасова"

ЛІКУВАННЯ: власний лікувальний корпус. Сучасне лікувально-діагностичне обладнання.

 

Лікувально-діагностичний центр «Сонячна Долина» розташований у зоні бальнеологічного курорту «Сонячне Закарпаття», в 11 км від м. Свалява, Закарпатської обл. в долині р. Велика Пиня (басейн р. Латориця), між Вулканічним і Полонинським хребтами Українських Карпат, на висоті 340 м над рівнем моря, в урочищі Тихий, в серці Карпатських лісів. Екологічно чиста зона, прекрасне лісове повітря та цілюща мінеральна вода «Поляна Квасова» створюють чудові умови для оздоровлення, які приваблюють туристів з усіх куточків світу.

лікування

Основним напрямом роботи лікувально-діагностичного центру «Сонячна долина» являється профілактика та лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.
Це зумовлено тим, що в процесі лікування основним чинником являється унікальна вода «Поляна Квасова», мінеральна, лікувально-столова, вуглекисла, гідрокарбонатна, натрієва, підтипу «Новополянської» (аналог «Боржомі»), що містить бор і фтор. Вода подається прямо зі свердловини в бювети, розташовані в спальному або лікувальному корпусах.
Крім основного напрямку, активно розвиваються такі напрямки як діабетологія, кардіологія, гінекологія, урологія, захворювання опорно-рухового апарату, програма "Зниження Ваги".
Лікування пацієнта починається із виявлення причини захворювання, тому при необхідності Ви маєте можливість пройти обстеження на діагностичному обладнанні світових брендів. Крім того ЛДЦ «Сонячна Долина» - єдине місце на Закарпатті, де можна провести відеокапсульну ендоскопію.
Лікування і відпочинок в «Сонячній Долині» представлені широким спектром процедур: водні процедури, лікувальний масаж, гідроколонотерапія, гіпербарична оксигенація, озонотерапія, фізіотерапія, нетрадиційна медицина, аквааеробіка, галокамера (соляна печера) і нарешті для тіла та душі SPA-процедури.

ДОСЛІДЖЕННЯ

ЕКГ, ЕхоКГ
Відеогастроскопія
Відеосігмоскопія
РН-метрія
РН-метрія при гастроскопії
Процедури УЗД
Відеоколоноскопія
Відеокапсульна ендоскопія
Внутрішні органи
Гінекологія (ендокавітарний датчик)
Урологія
Кардіологія

ЛАБОРАТОРНІ ОБСТЕЖЕННЯ


Загальний аналіз крові (18 показників)
Загальний аналіз сечі (10 показників)
Аналіз сечі по Нечипоренко
Аналіз сечі за Зимницьким
Копрограма
Аналіз калу на яйця гельмінтів
Аналіз калу на лямблії
Зішкріб на ентеробіоз
Аналіз гінекологічного мазка
Аналіз мазка на цитологію
Обстеження на генітальні інфекції
Обстеження для виявлення кишкових інфекцій
Аналіз дуоденального вмісту
Глюкозуричний профіль
Групи крові і резус-фактор


Магній
Фосфор
Хлор
Ревмопроби
Біохімічний аналіз (19 показників)
Глікозильований гемоглобін
Фруктозамін
ТригліцеридиЛактат дегідрогеназу
ГГТ
Глікемічна крива
Кал на приховану кров
Антиген Н.pylori
Гормони щитовидної залози, Т3, Т4, ТТГ,
антитіла до тироїдної пероксидази
Фолікулостимулюючий гормон


Лютеїнізуючий гормон
Пролактин
Маркери гепатиту В
Хламідії
Аскарида
Опісторхоз
ІФА
Герпес
ТОХО (токсоплазмоз)
CMV (цитомегаловірус)
Червонички
Хелікобактер
Лямблії
Обстеження на токсокароз
НCV (гепатит С)
Гепатит В

ХРОНІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ


Здійснюється профілактика та лікування:

Рефлюкс-езофагітів різних форм легкого та середнього ступеню поза фазою загострення;
Хронічних гастритів з секреторною недостатністю, а також із збереженою та підвищеною секреторною функцією поза фазою загострення; хронічних гастродуоденітів з порушенням секреторної і моторно-евакуаторної функції шлунка;
Функціональних розладах шлунку з порушенням секреції або моторної активності ("не виразкова диспепсія");
Виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки в стадії ремісії або згасаючого загострення, без моторної недостатності шлунку, без схильності до кровотеч, пенетрації, підозри на можливість злоякісного переродження;
Хворобах оперованого шлунка з приводу виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки з наявністю демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому легкого і середнього ступеню, гастриту, коліту, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіту не раніше, ніж через два місяці при загоєному післяопераційному рубці і позитивному загальному стані;
Хронічних ентероколітах і колітах різноманітної етіології, крім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм; дискінезії з явищем кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення ("синдром подразненої товстої кишки");
Хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів різної етеології: гепатитах, холециститах, ангіохолітах у неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтяниці; залишкових явищах після перенесеної хвороби Боткіна в неактивній фазі; дискінезії жовчного міхура і жовчовивідних шляхів; спазмах сфінктера Одді;
Жовчно-кам'яної хвороби, не ускладненої інфекцією або частими загостреннями;


Сонячна долина. Гідромасаж Збільшити панораму

МІНЕРАЛЬНА ВОДА «ПОЛЯНА КВАСОВА»


Мінеральна вода "Поляна Квасова" - вуглекисла, гідрокарбонатна, натрієва, середньої мінералізації (11'27 г/см3), нейтральна, холодна. Вона містить у лікувальних концентраціях фтор, бор, є еталоном "Поляна -Квасівського" (Ново-Полянського) типу мінеральних вод.
Гідрокарбонатна натрієва вода середньої мінералізації однаково високо ефективна при лікуванні хворих з нормальною, підвищеною та зниженою кислоутворюючою функцією шлунку.
Вона нормалізує всі види травлення, покращує обмін речовин, при цукровому діабеті, ожирінні, подагрі, атеросклерозі, ліквідує депресію, різко зменшує потяг до паління тютюну, підвищує загальний опір організму до дії несприятливих факторів зовнішнього середовища, завдяки наявності фтору. Мінеральну воду можна пити тільки після детального обстеження лікарем, суворо дотримуватись рекомендацій відносно дози, температури, часу приймання води до та після їди.
Завдяки фізико-хімічним властивостям "Поляна Квасова" інтенсивно і різноманітно діє на ограни травлення, нормалізуючи секрецію шлункового, кишкового та соку підшлункової залози, утворення та виділення жовчі, їх хімічний склад та евакуацію з місця утворення.
"Поляна Квасова" містить в 1 л близько 11,0 гр мінеральних солей, тому вона не вгамовує спраги, а підсилює її.
Пиття мінеральної води для більшості пацієнтів "Сонячної Долини" - основна лікувальна процедура.

 

Сонячна долина. Бювет Збільшити панораму

ДІАБЕТОЛОГІЯ


Міжнародна Федерація Діабету (IDF) нещодавно опублікувала оновлені дані, що показали, що у всьому світі на діабет хворі вже 285 мільйонів осіб. Останні дані вказують на те, що основний удар епідемії несуть на собі люди в країнах з низьким і середнім рівнем доходу, і що ця хвороба зачіпає значно більше людей працездатного віку, ніж вважалося раніше. Цей факт, а також величезний досвід використання мінеральної води "Поляна Квасова" при цукровому діабеті, спонукали до розвитку, паралельно основному напрямку роботи, розвивати і роботу з хворими на цю важку недугу.
В ЛДЦ «Сонячна Долина» працює група лікарів (терапевт, ендокринолог та озонотерапевт), яка займається даним контингентом хворих ось вже шостий рік. В її розпорядженні є сучасна лабораторія, де проводиться визначення таких показників як базовий рівень глюкози в крові, глікемічна крива, глікозильований гемоглобін, фруктозамін, глюкозуричний профіль.
В процесі лікування на фоні мінеральної води використовуються методики оксигенотерапії (барокамери та озонотерапія), скіпідарні ванни, методи фізіотерапії для лікування ускладнень діабету.
Кожному пацієнту індивідуально підбирається дієтичне харчування на весь період перебування в закладі.

ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЯ


Гідроколонотерапія - найдосконаліший, безпечний і ефективний спосіб очищення організму і товстої кишки, що дозволяє протягом певного курсу процедур очистити всі її відділи.
Гідроколонотерапія є безпечним, поступовим промиванням кишківника очищеною водою, без використання хімічних речовин. Гідроколонотерапія - природна процедура, що не порушує природний механізм функціонування кишківника.
Здоровий кишківник - основа здорового життя. Сьогоднішнє харчування рясніє рафінованими і консервованими продуктами і зниженою кількістю природної клітковини. Ці фактори викликають затримку фекалій в кишківнику, порушення нормальної мікрофлори, розвиток паразитів.
Проносні засоби викликають лише короткочасний ефект. Перевага гідроколонотерапії як промивання кишківника полягає в тому, що відбувається очищення не тільки просвіту, але і стінок кишківника. Гідроколонотерапія чудово усуває симптоми порушення роботи кишківника.
Товстий кишківник є кінцевою ділянкою травного тракту. Довжина кишківника близько 3 метрів, а діаметр - 4-7 см. До основних функцій кишківника відноситься: всмоктування рідини, формування і виведення калових мас. Товстий кишківник заселений дружньою мікрофлорою, яка синтезує різні харчові речовини, наприклад, вітамін К і частина вітаміну В. На жаль, більшість людей мають різні проблеми з кишківником.

ГІПЕРБАРИЧНА ОКСИГЕНІЗАЦІЯ


Гіпербарична оксигенація (ГБО) підвищує ефективність лікування багатьох захворювань. Вона проводиться за допомогою обладнання, яке використовується не тільки в країнах СНД, але і в США, Австралії, Туреччині, Південній Кореї, Аргентині, Бразилії, Кубі.
Механізм дії ГБО наступний: організм насичується під великим тиском киснем, причому кисню поступає в декілька разів більше, ніж при нормальному тиску. Параметри, які обробляються: ЕКГ, ЧОЕ, варіаційна пульсотерапія, артеріальний тиск, вологість, тиск, температура, концентрація кисню і вуглекислого газу та ін.
Область застосування гіпербаричної оксигенації - це:
порушення кровообігу, інфаркт, інсульт, ішемічна хвороба серця;
захворювання шлунково-кишкового тракту;
інтенсивна терапія і реанімація;
пластична хірургія і косметологія;
бронхіальна астма;
порушення обміну речовин;
гострі порушення слуху;
порушення репродуктивної функції;
функціональна підготовка спортсменів;
загальне покращення стану здоров'я.


Сонячна долина. Кабінет процедур Збільшити панораму

ФІЗІОТЕРАПІЯ


Гальванізація - це застосування з лікувальною метою постійного електричного струму малої сили (до 50 мА) і низької напруги (30-80 В) контактним методом. Гальванізацію проводять на поверхні тіла і в порожнинах. Методики електротерапії, в тому числі гальванізації і електрофорезу, можуть бути місцеві - при дії на вогнище пораження, загальні, сегментарні, коли діють на ділянку проекції сегмента спинного мозку, взаємодіючого ураженого вогнища, і методики дії на рефлексогенні зони.

Електросон - метод впливу на центральну нервову систему постійним імпульсним струмом (з прямокутною формою імпульсів) низької частоти (3-150 Гц), малої сили.
Особливості дії: нейротропні ефекти, пов'язані з безпосереднім впливом на головний мозок із рефлекторною дією;. рецептори шкіри; седативна, вегетостабілізуюча, обмінна, протибольова, судинна.

Показання

Психоневрологічні захворювання та неврологічні хвороби (неврози, невралгії, астенічні стани), гіпертонічна хвороба І, II ступеня, ІХС, початковий період реабілітації хворих, що перенесли інфаркт, екзема, нейродерміт, нічне нетримання сечі, заїкання, токсикоз вагітних, післяопераційний період, захворювання шлунково-кишкового тракту, гінекологічні захворювання, бронхіальна астма.


ДАРСОНВАЛІЗАЦІЯ
Показання: варикозне розширення вен ніг та гемороїдальних вен, тріщини заднього проходу, трофічні язви, довго не заживаючі рани, наслідки відморожень, нейродерміти, хвороба Рейно, неврит слухового нерва, невралгії, патологічні грануляції, шкіряний сверб'яж, лімфостази, татуїровки, простатит, алопеція, бородавки, папіломи, стенокардія напруги, пародонтоз, гінгівіт, вазомоторний риніт.Загальна дарсонвалізація показана при гіпертонічній хворобі, функціональних порушеннях ЦНС, клімактеричному неврозі, безсоння.


ЕЛЕКТРОФОРЕЗ
Показання: гіпертонічна хвороба (І-П ст.), ішемічна хвороба серця, бронхіальна астма, гастрит, коліт, панкреатит, холецистит, виразкова хвороба шлунку, вертеброгенні захворювання нервової системи, ураження нервових корінців, вузлів, сплетінь, полірадікулоневрити, поліневрити, ураження периферичних нервів, наслідки інфекційних та травматичних уражень головного та спинного мозку, невротичні стани, функціональні захворювання шлунково-кишкового тракту, атеросклероз судин головного мозку, хронічні артрити та травматичні артрити, артрити ревматичного та обмінного походження, хронічні запальні процеси в органах та тканинах.


МАГНІТОТЕРАПІЯ
Показання: ІХС, гіпертонічна хвороба, виразкова хвороба, затяжна пневмонія, гепатит, панкреатит, порушення мозкового кровообігу, вегетативні поліневрити, неврити, неврози, фантомні болі, келоїдні рубці, хвороба Пейроні, облітеруючі захворювання судин кінцівок, трофічні язви. деформуючі артрози, спондильоз, артрит, ендометріоз, глаукома, близорукість, отити, алергічні риніти, псоріаз, нейродерміт, червоний плоский лишай, пародонтоз, гінгівіт.


УЛЬТРАЗВУК
Показання: хронічний бронхіт, пневмонія, туберкульоз легень, бронхіальна астма, виразкова хвороба шлунку, хронічний холецистит, пієлонефрит, панкреатит, спаєчна хвороба черевної порожнини, остеохондропатїї, деформуючий остеоартроз, спондилоартрит, періартрит, бурсит, ревматоідний артит, травми опорно-рухового апарату, неврит, невралгія, радикуліт, міалгія, травми периферичних нервів, контрактури, трофічні язви, кератити, пігментна дегенерація сітківки, гайморит, тонзиліт, псоріаз, опоясуючий лишай, хронічна екзема, келоїдні рубці.


ЛАЗЕРОТЕРАПІЯ
Показання: захворювання внутрішніх органів - гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма, хронічна пневмонія, артрит, ІХС, виразкова хвороба. В хірургії : трофічні язви, тромбофлебіт, деформуючий артрит, остеохондроз хребта, відмороження, пролежні, п'яточні шпори, хронічний проктит, анальні тріщини, періартрит. В неврології : неврит лицьового нерву, невралгія трой нічного нерву, радикуліти, розсіяний склероз.В дерматології : екзема, дерматит, фурункульоз , нейродерміт, келоїдні рубці, опоясуючий лишай; герпес, місцевий зуд.


КВЧ-ТЕРАПІЯ
Показання:захворювання периферичної нервової системи;захворювання вегетативної нервової системи;наркологічні захворювання; хвороби ЛОР- органів; хвороби серцево-судинної системи;хвороби легенів і плеври;хвороби шлунково-кишкового тракту;хвороби шкіри і підшкірної клітковини; захворювання опорно-рухового апарату; гінекологічні захворювання;больовий синдром будь-якої локалізації;суглобова патологія; захворювання хребта;рани, опіки; алергічні захворювання, що супроводжуються шкірними проявами


АМПЛІПУЛЬС
Показання: захворювання нервової системи, що супроводжуються болями, вегетативними або руховими порушеннями, захворювання з порушенням периферичного кровообігу, різні травматичні пошкодження мязево-зв'язкового апарату, удари, підгострі і хронічні гінекологічні захворювання, стимуляція відходження каменів з сечоводу і т.д.

КАРДІОЛОГІЯ
Головне завдання даного напрямку роботи - допомогти у відновленні здоров'я пацієнтам, що мають гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця і хвороби периферичних судин.
Ми маємо в своєму розпорядженні можливість діагностики серцево-судинних захворювань: проведення ехокардіографічного обстеження серця, ЕКГ, клініко-біохімічна лабораторія має сучасні аналізатори для визначення крові на ліпідний профіль, ферменти, що допомагають оцінити ризик атеросклерозного ураження судин.
У нас працюють два лікарі-кардіологи високого кваліфікаційного рівня, які ведуть даний напрям.
В своїй роботі вони використовують гіпербаричну оксигенацію, яка зарекомендувала себе як високоефективний метод лікування та профілактики даної групи захворювань.
Стійку ремісію забезпечує також використання гідролазеротерапії, скіпідарних ванн та ряду фізіотерапевтичних процедур.

Спа-процедури

SPA-обгортування з лікувальною гряззю знімають втому, хронічні болі. Вони допоможуть Вам при мігрені, допоможуть зробити Вашу шкіру еластичною. Дуже корисні при розтяжках. Проникаючи в шкіру, лікувальна грязь зменшує розтяжки і робить їх практично непомітними при регулярному застосуванні.

СПА обгортування з морськими водоростями пом'якшують і заспокоюють шкіру. Корисні при запаленнях шкіри, вуграх і прищиках на тілі. Шкіра позбавляється від токсинів, з організму виходять шлаки, що накопилися. Пори відкриваються і після цієї SPA процедури шкіра вільно дихає. З водоростей шкіра вбирає необхідні їй речовини.

Всі перераховані вище обгортування є теплими. Але є й холодні СПА обгортування. Вони рекомендовані власникам чутливої і дратівливою шкіри. Позитивно впливають на шкіру після засмаги, знімають подразнення і почервоніння.

У цілому можна сказати, що обгортування, як теплі, так і холодні, рекомендовані при чутливості шкіри, при дрібних запаленнях, при лущенні та інших проблемах шкіри, при захворюваннях шкіри голови. Корисні в якості однієї з процедур при целюліті, ожирінні, малорухомому способі життя.

Медове обгортування добре тим, що всі поживні і корисні речовини з меду проникають у шкіру, роблячи її м'якою, бархатистою, підвищуючи її пружність.

Шоколадне обгортування впливає на целюліт. Регулярне застосування шоколадного обгортування ефективно допомагає в боротьбі із зайвою вагою.


Cтоун-терапія - це один з найдавніших методів релаксації і оздоровлення, що має за своїми плечима тисячолітню історію. Назва цього виду масажа пояснюється використанням для його проведення лікувальних ефектів холодних мармурових і нагрітих базальтових порід. Філософія стоун-терапії базується на інформації про те, що камені володіють енергетичною активністю, вплив якої на організм людини призводить до зменшення впливу стресових факторів, розслаблення організму.

Використання природних каменів сприяє відновленню обмінних процесів у організмі, посилення функцій імунного захисту організму, ендокринної системи. Особлива енергетика каменів усуває напругу і стрес, нейтралізує негативну енергію, викликає позитивні зміни в енергетичному полі людини. Для гарячого стоун-масажа (температура каменів варіюється від 45 до 55 ° С) зазвичай застосовують вулканічний базальт. Вельми ефективною є техніка масажу, в якій гарячі і холодні камені (зазвичай використовується мармур, охолоджений до температури від 0 до -15 ° С) використовуються по черзі. Це призводить до звуження судин і капілярів шкіри, усунення застою венозної крові, підвищення м'язового тонусу. У результаті досягається покращення обміну речовин, активується вегетативна нервова система, а також ендокринна та імунна системи.


З'явившись у часи османської імперії, Хамам є і по сьогоднішній день місцем, де співіснують відпочинок, здоров'я і душа. Раніше сауна Хамам служила на Сході для мандрівників як місце для відпочинку, як місце, де вони могли змити з себе пил пустелі і підкріпити себе до майбутніх випробувань. У сауні Хамам тіло, розум і душа могли знову знайти один одного. На зміну колишньої пустелі з'явилося сьогодні велике місто з щоденними стресами, рухом, поспіхом.

Метою (сенсом) насолоди в сауні Хамам є тілесне і душевне очищення, зречення від щоденних думок, розслаблення суглобів і м'язів для розумового і душевного відпочинку. Все тіло звільнюється від верхньої, сухої і відмерлої шкіри (відлущування відмерлих клітин шкіри по всьому тілу).

Масаж косметичний - спрямований на покращення загального вигляду шкіри обличчя, попередження її передчасного старіння, на усунення втоми, зморшок, набряклості.

Маски косметичні є досить дієвим засобом при різних змінах шкіри обличчя та шиї. Вони можуть бути додатковими процедурами (після масажу, чищення, лущення) або самостійними. Маски бувають тонізуючими, пом'якшуючими, відбілюючими, поживними, протизапальними, дезинфікуючими.

Ультразвуковий пілінг - позбавлення від набряків під очима; зволожує і живить, дає ліфтинг-ефект; глибоко очищує пори; усуває сіточку дрібних зморшок; лікує проблемну шкіру. В результаті ультразвукового пілінгу обличчя, шкіра надовго залишається здоровою, підтягнутою, гладкою і пружною.

Мікрострумова процедура дозволяє активно впливати на м'язи обличчя, а правильно підібраний косметологічний догляд дає шкірі все, чого вона потребує.

Ультразвук тонізує м'язи, дозволяючи досягти ефекту ліфтингу, проводить масаж тканин на клітинному рівні, а фонофорез дозволяє ввести в клітини цінні поживні косметологічні препарати.

Колаген забезпечує опору для клітин і необхідний для догляду за в'янучою шкірою у зв'язку з поступовим припиненням синтезу колагену (власного).

Еластин застосовують для запобігання зморшок, для підвищення тонусу (пружності) шкіри.

Чотирьохшаровий ліфтинг - процедура з застосуванням засобів, які містять високі концентрації вітаміну С, гліколевої кислоти, ензимів і антиоксидантів. Ці активні речовини забезпечують ексфоліацію шкіри, прискорюють відновлення шкіри, стимулюють синтез колагену, гіалуронової кислоти і глікозаміногліканів, сприяють зміцненню капілярів, мають антиоксиданту дію. Уже після першої процедури створюється ліфтинг-ефект, шкіра набуває здорового блиску та сяяння, вирівнює її відтінок.

На базі лікувального корпусу санаторію "Сонячна Долина" можна пройти не лише курс лікувальних процедур, але й повне обстеження та діагностику. Детальніше про комплекс лікувально-діагностичних процедур можна ознайомитися у розділі "Лікування" (кнопка внизу в меню).

"Сонячна долина, плавальний басейн Збільшити панораму

МЕНЮ ДІЙ

ПРОЖИВАННЯ ЛІКУВАННЯ ПРАЙС РЕЗЕРВУВАТИ КАРТА